^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Nasze akcje

Zbiórka do Centrum Zdrowia Dziecka podsumowanie

Bardzo dziękujemy za aktywny udział w zbiórce dla Centrum Zdrowia Dziecka. Udało się zebrać pokaźną ilość słodyczy, kilka kocyków i poduszek. Mimo wielu przedświątecznych akcji zawsze możemy liczyć na hojność naszych Uczniów oraz ich Rodziców.

Czytaj więcej: Zbiórka do Centrum Zdrowia Dziecka podsumowanie

Paczka kombatanta

Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość wraz ze współpracującymi szkołami mazowieckimi, jak co roku, organizują akcję „Paczka dla kombatanta ze Lwowa oraz rodaków z Wileńszczyzny i Obwodu Lwowskiego”. 

Czytaj więcej: Paczka kombatanta

Bieg Niepodległosci - wolontariat

W związku z organizacją 30. Biegu Niepodległości - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zaprasza ochotników kochających sport do pracy w charakterze wolontariuszy (ilość wolontariuszy ograniczona).

Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada 2019 r. w Warszawie. Jest ostatnim i zarazem największym biegiem z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej.

Czytaj więcej: Bieg Niepodległosci - wolontariat

Gra miejska Powstanie Warszawskie na Pradze

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy i Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza uczniów klas VI - VIII do pomocy i wzięcia udziału w Grze Miejskiej, która odbędzie się w sobotę 28 września. Początek gry o godz. 10.00. Udział w grze jest bezpłatny. Oprócz dobrej, emocjonującej zabawy dzieci będą miały możliwość poszerzenia swoich wiadomości na temat Powstania Warszawskiego oraz otrzymają zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Czytaj więcej: Gra miejska Powstanie Warszawskie na Pradze

Wielka Zbiórka Książek 2019

Szkolne Koło Wolontariatu oraz Mały Samorząd po raz kolejny bierze udział w akcji Wielka Zbiórka Książek. W dniach 10 - 27 maja zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych wydane po 2000 roku i w dobrym stanie.

Książki przynosimy do pojemnika, który będzie umieszczony przy wejściu do szatni.

Jak co roku przekażemy je szpitalom, hospicjom, domom dziecka, świetlicom wiejskim i środowiskowym.

Akcja społeczna : Przytul Misia

Nasza szkoła przystąpiła do akcji społecznej prowadzonej we wszystkich szkołach podstawowych na terenie naszej naszej dzielnicy: Przytul Misia.

Czytaj więcej: Akcja społeczna : Przytul Misia

Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

JESTEŚMY GŁOSEM  TYCH CO NIE POTRAFIĄ MÓWIĆ!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy chcieli wspomóc naszą zbiórkę artykułów dla schroniska dla zwierząt. Informujemy, że zebraliśmy :

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

Jemen stoi w obliczu najpoważniejszej epidemii cholery na świecie - ostrzega Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę

Wolontariat  szkolny organizuje zbiórkę pieniężną dla UNICEF w ogarniętym wojną Jemenie. Sytuacja jest bardzo dramatyczna, tylko od kwietnia ubiegłego roku stwierdzono ponad 900 tysięcy przypadków zachorowania na cholerę.

Czytaj więcej: Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę

Wolontariuszki na balu

W styczniu 2017 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy pod hasłem: "Wielka podróż dookoła świata". Uczniowie bawili się fantastycznie dzięki DJ z Agencji Artystycznej Prima.

Czytaj więcej: Wolontariuszki na balu

List do Weroniki

W grudniu 2016 r.  nasi uczniowie wzięli udział w akcji „Napisz list do Weroniki”. 

Czytaj więcej: List do Weroniki

Świąteczna Paczka dla Kombatanta

W imieniu Dyrekcji naszej szkoły oraz organizatorów i koordynatorów akcji Świąteczna Paczka dla Kombatanta pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim wychowawcom, nauczycielom i uczniom, a także pracownikom szkolnym i przyjaciołom, którzy swoją ofiarnością, pracą i poświęconym czasem przyczynili się do ogromnego powodzenia i sukcesu naszej Akcji.

Czytaj więcej: Świąteczna Paczka dla Kombatanta

Projekt KIDSPEAK w naszej szkole

W dniach 19-23 września po raz czwarty w naszą szkołę odwiedzili wolontariusze działający w organizacji AISEC. Tym razem byli to studenci: Beth z Kenii i Victor z Brazylii. Nasi goście prowadzili warsztaty językowo - kulturowe, w czasie których nie tylko opowiadali  o swoich krajach i pokazywali ciekawe miejsca, ale także wspólnie się z nami bawili - śpiewając piosenki z młodszymi dziećmi czy tańcząc kenijski taniec.

Czytaj więcej: Projekt KIDSPEAK w naszej szkole