^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Nasze akcje

Zbiórka do Centrum Zdrowia Dziecka podsumowanie

Bardzo dziękujemy za aktywny udział w zbiórce dla Centrum Zdrowia Dziecka. Udało się zebrać pokaźną ilość słodyczy, kilka kocyków i poduszek. Mimo wielu przedświątecznych akcji zawsze możemy liczyć na hojność naszych Uczniów oraz ich Rodziców.

Czytaj więcej: Zbiórka do Centrum Zdrowia Dziecka podsumowanie

Paczka kombatanta

Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość wraz ze współpracującymi szkołami mazowieckimi, jak co roku, organizują akcję „Paczka dla kombatanta ze Lwowa oraz rodaków z Wileńszczyzny i Obwodu Lwowskiego”. 

Czytaj więcej: Paczka kombatanta

Bieg Niepodległosci - wolontariat

W związku z organizacją 30. Biegu Niepodległości - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zaprasza ochotników kochających sport do pracy w charakterze wolontariuszy (ilość wolontariuszy ograniczona).

Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada 2019 r. w Warszawie. Jest ostatnim i zarazem największym biegiem z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej.

Czytaj więcej: Bieg Niepodległosci - wolontariat

Gra miejska Powstanie Warszawskie na Pradze

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy i Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza uczniów klas VI - VIII do pomocy i wzięcia udziału w Grze Miejskiej, która odbędzie się w sobotę 28 września. Początek gry o godz. 10.00. Udział w grze jest bezpłatny. Oprócz dobrej, emocjonującej zabawy dzieci będą miały możliwość poszerzenia swoich wiadomości na temat Powstania Warszawskiego oraz otrzymają zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Czytaj więcej: Gra miejska Powstanie Warszawskie na Pradze

Wielka Zbiórka Książek 2019

Szkolne Koło Wolontariatu oraz Mały Samorząd po raz kolejny bierze udział w akcji Wielka Zbiórka Książek. W dniach 10 - 27 maja zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych wydane po 2000 roku i w dobrym stanie.

Książki przynosimy do pojemnika, który będzie umieszczony przy wejściu do szatni.

Jak co roku przekażemy je szpitalom, hospicjom, domom dziecka, świetlicom wiejskim i środowiskowym.

Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

JESTEŚMY GŁOSEM  TYCH CO NIE POTRAFIĄ MÓWIĆ!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy chcieli wspomóc naszą zbiórkę artykułów dla schroniska dla zwierząt. Informujemy, że zebraliśmy :

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

Akcja społeczna : Przytul Misia

Nasza szkoła przystąpiła do akcji społecznej prowadzonej we wszystkich szkołach podstawowych na terenie naszej naszej dzielnicy: Przytul Misia.

Czytaj więcej: Akcja społeczna : Przytul Misia

Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

Jemen stoi w obliczu najpoważniejszej epidemii cholery na świecie - ostrzega Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu