^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Stołówka

Szanowni  Rodzice,
warunkiem  otrzymania  obiadu  jest  dostarczenie  potwierdzenia  wpłaty. Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy nr 766/2015 z dnia 28.05.2015 płatność za obiady wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej. Bardzo proszę o dostosowanie się do zaistniałej sytuacji. 

OGŁOSZENIE

Odpłatność za wyżywienie  za  m-c  STYCZEŃ  wynosi: od dnia 10 stycznia 2022r

Obiady 15 x 6,00zł = 90,00zł

Czytaj więcej: Odpłatność za obiady - I 2022 r. i jadłospis

OGŁOSZENIE

dotyczące    dzieci    korzystających   z   posiłków

Szanowni Rodzice,

przypominam, iż za posiłki za styczeń 2022r nie  płacimy w grudniu 2021r,

Wpłaty można dokonać dopiero w styczniu 2022r

Czytaj więcej: Nadpłaty za żywienie

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem stołówki dotyczącym odpłatności za obiady w październiku 2021 r.

Szczegóły: 

Odpłatność za wyżywienie za m-c PAŹDZIERNIK wynosi:

Obiady 21 x6,00zł = 126,00zł
( bez 14.10.2020r- dzień wolny od zajęć dydaktycznych,
świetlica pełni dyżur i jest możliwość skorzystania z posiłku za dodatkową opłatą za ten dzień. Zapisy do dnia 12.X.2020r)

Czytaj więcej: Komunikat stołówki

 Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy nr 766/2015 z dnia 28.05.2015 płatność za obiady wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej.

Czytaj więcej: Ogłoszenie stołówki

Szanowni Rodzice,

w związku   z informacją otrzymaną przez Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty zwroty za niewykorzystane posiłki za miesiąc marzec powinny być dokonane do końca czerwca. Bardzo proszę o  pilne wypełnienie druku zwrotu za posiłki.

(po uzgodnieniu kwoty z kierownikiem żywienia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i przesłanie do szkoły  najpóźniej do dnia 30.06.2020 r.

Podanie o zwrot za obiady