^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Pomoc PPP

Pomoc psychologiczna i pedagogiczna

Informacje dotyczące Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Szanowni Państwo,

informujemy, że nasza Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna jest jednym z filarów, utworzonego przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Psychologicznego Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów.

    Placówki należące do Centrum mają za główny cel udzielać pomocy psychologicznej w czasie epidemii koronowirusa w Polsce.

Czytaj więcej: Informacje dotyczące Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Przykłady autorelaksacji

Konkretne przykłady błyskawicznej auto relaksacji:

KOMPUTER- WIELE GODZIN PRACY- ZASADY:

Czytaj więcej: Przykłady autorelaksacji

Myślenie pozytywne

MYŚLENIE POZYTYWNE:

Dobra wiadomość jest taka: nie musisz się czuć źle. Istnieją praktyki, które możesz zastosować, aby poprawić swój nastrój, stać się odpornym i bardziej cieszyć się życiem. Ale tak jak potrzebny jest wysiłek, aby budować i utrzymywać zdrowie fizyczne, tak samo jest ze zdrowiem psychicznym. Musimy ciężko pracować, aby zapewnić silne zdrowie psychiczne, dlatego, że istnieje tak wiele sytuacji, że życie odbija się na naszym samopoczuciu emocjonalnym.

Czytaj więcej: Myślenie pozytywne

Autyzm

W związku z tym, że są wśród nas dzieci ze spektrum Autyzmu, każdy z nas może wykorzystać czas i zapoznać się, jak wygląda świat oczami dziecka dotkniętego tym zaburzeniem. Oprócz filmu opracowanego przez specjalistów i rodziców ŚWIAT OCZAMI DZECI ZE SPEKTRUM AUTYZMU, możecie Państwo prześledzić też ciekawe dyskusje, porady, sugestie…
Zapraszamy.

Link do film na temat autyzmu- może komuś się przyda: https://www.youtube.com/watch?v=QLv-dvLCgAg&t=46s

 

Ważne telefony w przypadku problemów

Kochana Młodzieży, Rodzice, Nauczyciele. Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom i pytaniom o kontakty telefoniczne w przypadku zaburzeń o podłożu lekowym, depresyjnym i uzależnieniowym, wysyłamy niezbędne namiary. Są to działania profilaktyczne. Po kontakcie telefonicznym zostaniecie Państwo przekierowani do instytucji pomocowych, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czytaj więcej: Ważne telefony w przypadku problemów