^Do góry
Get Adobe Flash player

Aktualności

Dzień Dziecka 2021

Dnia 1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Na dzieci czekały wspaniałe atrakcje - robiliśmy slime, jedliśmy pizzę, lody, a także każdy z nas otrzymał balonowe zwierzątko! Dodatkowo Rodzice zapewnili nam przepyszny poczęstunek. To był naprawdę wspaniały dzień!

Warsztaty z animacji

Dzieci z oddziału 0b były uczestnikami warsztatów lepienia figurek z plasteliny oraz animacji. Z okazji Dnia Pszczoły lepiliśmy zwierzątka według instrukcji oraz dowiedzieliśmy się jak wprowadzić w ruch nasze plastelinowe postaci. Świat animacji nie ma teraz przed nami tajemnic!

Czytaj więcej: Warsztaty z animacji

Spotkanie z alpakami

Dzieci z oddziałów przedszkolnych spotkały się z alpakami. To był wspaniały dzień -  zaglądaliśmy zwierzakom głęboko w oczy, karmiliśmy, przytulaliśmy oraz prowadziliśmy je na smyczy. Już czekamy na kolejne spotkanie!

Podróż w kosmos

Oddziały przedszkolne wzięły udział w interaktywnym spektaklu teatralnym pt. "Ile waży jabłko na Marsie?" Teatru Baj. Cóż to była za przygoda! 

Jak to jest być pierwszoklasistą?

Dzieci z oddziału 0b odwiedziły salę swoich starszych kolegów i na własnej skórze przekonały się, jak wygląda nauka dzieci w pierwszej klasie. Wspólnie poznaliśmy literę "G" oraz pracowaliśmy w swoich książkach, jednak atmosfera była inna niż zwykle. To było dla nas bardzo ważne doświadczenie i dzięki niemu wiemy, że pójście do szkoły wcale nie będzie takie straszne!

Sadzenie pomidorów

Dzieci z oddziału 0b powitały Wiosnę i z tej okazji posadziły pomidory. Teraz przed nami dużo pracy oraz troski, byśmy mogli cieszyć się wkrótce pysznymi warzywami z własnego, szkolnego ogródka.

Zwycięzcy konkursu "Jem smacznie i zdrowo"

Pragniemy jeszcze raz, oficjalnie ogłosić zwycięzców konkursu "Jem smacznie i zdrowo".

I miejsce - Kacper Kamiński

II miejsce - Sara Kubiak

III miejsce - Leo Bo

 

Wyróżnienia (kolejność przypadkowa):

Julia Zdrodowska

Mikołaj Woliński

Jan Babulewicz

Ania Sochacka

Otylka Szymańska

 

Gratulujemy!

Kosmos i jego tajemnice

W tym tygodniu dzieci z oddziałów przedszkolnych poznawały zakątki kosmosu oraz jego tajemnice. Wykonaliśmy też prace plastyczne, m.in. "Kosmos w słoiku" oraz "Rakietę kosmiczną".

Egzotyczne zwierzęta Afryki

Dzieci z klas 0 poznawały egzotyczne zwierzęta żyjące w Afryce i wykonywały pracę plastyczną pt."Żółwie".

Arktyczne zakątki świata

Dzieci z klasy 0b przeniosły się do arktycznej krainy i na zajęciach poznawały ten niezwykły, mroźny świat. Okazało się, że duży mróz i śnieg wcale nie są takie straszne jak się wydają :) Na naszych pracach znaleźli się Inuici oraz ich zwierzęta zaprzęgowe - psy husky.

Zimowe bałwanki

Mimo, że na dworze już roztopy, to dzieci z klasy 0a nie dały za wygraną i bałwany ulepiły.. na kartce! Trzeba to przyznać - wyszło wspaniale!

Bal karnawałowy klasy 0a

15 lutego 2021r. odbył się bal karnawałowy klasy 0a. Były tańce, zabawy oraz przepyszny poczęstunek. Wszyscy byli przepięknie przebrani i wspaniale się bawili.

Copyright © 2013. Oddział Przedszkolny Rights Reserved.