^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wstępne wyniki Praskiego Turnieju Scratcha 2021

Komisja VI edycji Praskiego Turnieju Scratcha po wnikliwej analizie prac wyłoniła grupę Laureatów. Oficjalne wyniki zostaną przedstawione na Gali Turnieju 14 grudnia o godzinie 13:15

 
Poznamy wówczas laureatów i wyróżnionych w dwóch kategoriach konkursu: 
 • kategoria klas 4-5 
 • kategoria klas 6-7
Na uroczystość zakończenia dzielnicowego konkursu informatycznego Praski Turniej Scratcha zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w konkursie wraz z nauczycielami – opiekunami prac. Uroczystość odbędzie się w formie spotkania online. Oprócz części oficjalnej odbędą się warsztaty z programowania dla wszystkich uczestników Turnieju, które poprowadzą trenerzy Gigantów Programowania, partnera Konkursu.

Lista Nominowanych Praskiego Turnieju Scratcha 2021 (w porządku alfabetycznym):

Klara Bednarska SP 50

Jan Dzierbicki SP 50

Yosyp Herasymov SP 395

Paweł Kawalec

Aleksandra Lipiec SP 395

Liliana Magot SP 73

Bartłomiej Saulus SP 73

Kuba Sierpiński SP 73

Michalina Sobkowicz SP 73

Marcel Szczygieł SP 73

Szymon Woźniak SP 395

Bartosz Trojanowski SP 73

Jakub Trzpil SP 73

Nikola Woźniak SP 73

Sebastian Zieliński SP 258

Gratulujemy sukcesu i zapraszamy na uroczystość zakończenia Turnieju

Grażyna Chmielewska
Koordynator Praskiego Turnieju Scratcha