^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Szopki bożonarodzeniowe 2021 - wyniki konkursu

Boże Narodzenie to magiczny czas i wiele wspaniałych zwyczajów z nim związanych. Jednym z nich jest budowa szkopek. Nasi uczniowie z klas 1-4 wzięli udział w szkolnym konkursie i wykonali wspaniałe prace. Teraz możemy je podziwiać w szkole, a wkrótce będzie można również zobaczyć w katedrze świętego Floriana.

WYNIKI:

Klasy pierwsze
I miejsce- Maciej Glegoła kl.1cpKlasy drugie
I miejsce- Maja Kamińska kl.2b
II miejsce- Ola Surmaczyńska kl.2cp
III miejsce- Martyna Sikorska kl.2b
wyróżnienie- Julia Kostro kl.2cp

Klasy trzecie
I miejsce - Krzysztof Piechucki kl.3b
II miejsce - Kaja Kubiak kl.3dkp
III miejsce - Agnieszka Demidziuk kl.3a i Hanna Rypina kl.3cp
wyróżnienie - Maximilian Ascani kl.3dkp

Klasy czwarte
I miejsce - Lukrecja Louati kl.4a
II miejsce - Oliwia Kamińska kl.4cp
III miejsce- Marcel Ochałek kl.4cp
wyróżnienie -Bartłomiej Sobolewski kl.4a

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom. 

Zespół katechetyczny

Zapraszamy do galerii