^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Aktualności

Życzenia świąteczne


Mikołajki 2021

Mikołajki to dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. W szkole co chwila słychać było pobrzękiwanie dzwoneczków i radosne ho, ho, ho! W worku św. Mikołaja znalazły się różne prezenty, które wywołały uśmiech i mocniejsze bicie serca. Książka jest zawsze odpowiednim upominkiem. Wszystkie klasy 1 zostały nimi obdarowane w ramach kampanii Instytutu Książki "Mała książka - wielki człowiek".

Czytaj więcej: Mikołajki 2021

Sukcesy w konkursach piosenki patriotycznej

Sukcesy naszych uczennic w konkursach piosenki patriotycznej.
W II Przeglądzie Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Niepodlegli na Otwockiej 3” - I miejsce.
W Międzyszkolnym Konkursie Pieśni
Patriotycznej „Z PIEŚNIĄ KU WOLNOŚCI” 4. edycja o zasięgu ogólnopolskim - wyróżnienie w kategorii "Zespoły klasy 1-3".

Czytaj więcej: Sukcesy w konkursach piosenki patriotycznej

Szkoła do hymnu

W dniu dzisiejszym o godz. 11:11 w całej szkole rozbrzmiewał "Mazurek Dąbrowskiego". Śpiewali mali i duzi ubrani w barwy narodowe: biel i czerwień. Przygotowania rozpoczęły się wcześniej, dzieci wykonywały kokardy narodowe, poznawały historię, przygotowywały świąteczne dekoracje, uczniowie wręczali lub wysyłali najbliższym kartki w ramach akcji Mamy Niepodległą!

Czytaj więcej: Szkoła do hymnu

Odpłatność za obiady - XI 2021 r.

Zbliża się listopad i czas na dokonanie płatności za obiady na ten miesiąc. Prosimy o terminowe wpłaty i dostarczenie potwierdzenia.

Szczegóły >>> 

Obchody Dnia Kropki

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, święto kreatywności, odwagi i zabawy.  W klasach edukacji wczesnoszkolnej odbyły się różnorodne aktywności z tym związane. Obejrzeliśmy film  o małej Vashti, która uwierzyła we własne możliwości, a potem już wszystko działo się wokół kropek.... Nasze stroje, oryginalne prace plastyczne, rysunki z wyobraźni a nawet zajęcia ruchowe.

Czytaj więcej: Obchody Dnia Kropki

Pożegnanie

6 września 2021 r. pożegnaliśmy przyjaciela i opiekuna Szkół Jadwiżańskich którym był ks. prałat Zdzisław Sochacki, proboszcz katedry na Wawelu. Gromadził on i integrował Rodzinę Szkół św. Królowej Jadwigi, angażował się w organizację spotkań dla nauczycieli i konkursów dla uczniów.

Czytaj więcej: Pożegnanie

Podręczniki do nauki religii w roku szkolnym 2021/22

Podręczniki do nauki religii obowiązujące w roku szkolnym 2021/22

Wydawnictwo Jedność, Kielce

Odział przedszkolny  „0”- Kocham dobrego Boga”

Klasa pierwsza-  Poznaję Boży świat

Klasa druga –  Odkrywam Królestwo Boże

Czytaj więcej: Podręczniki do nauki religii w roku szkolnym 2021/22

Zebranie świetlicy szkolnej

Szanowni Rodzice,

Dnia 15 września 2021 roku (środa) o godzinie 17:30 w auli naszej szkoły odbędzie się zebranie informacyjno-organizacyjne dla rodziców dzieci zapisanych do świetlicy.

Serdecznie zapraszamy!

Zebranie z rodzicami

8 września, w środę o godz. 17:00 zapraszamy rodziców uczniów klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie. Liczymy na Państwa udział i współpracę.

Przydział sal:

Czytaj więcej: Zebranie z rodzicami